Výhody pro OSVČ a zaměstnance postižené opatřením vlády v rámci koronavirového omezení

27.04.2020

Také vás zasáhly nepříjemným způsobem omezení v podnikání v minulých dvou měsících?  Sami jsme se stali obětí tohoto omezení vyhlášeného Vládou České Republiky v souvislosti s Covid 19, takže víme, jak tato událost může zasáhnout celé rodiny, nejen firmy a společnosti. 

Díky finančním rezervám naší společnosti Vám ale můžeme nabídnout výhody při návratu do běžného života. Protože to chápeme. Život i ekonomika se musí vrátit do normálu, a proto jsme se domluvili a připravili 15% slevu na všechny naše kurzy. Nejen na kurzy řidičských oprávnění, ale také na další kurzy a aktivity připravené naší autoškolou. Jistě, 15% není mnoho, ale i to pomůže. Není možné jít při této nabídce do ztráty, ale je možné pro Vás zajistit slevu na "červené" hranici, tedy pro společnost únosnou bezziskovou činnost. Z tohoto důvodu také akce bude časově i prostorově omezená. Začíná 4.5.2020 a skončí 30.6.2020, do kurzu přijmeme vždy jen 10 uchazečů pro získání řidičského oprávnění, přičemž otevřeme tyto kurzy dva pro skupinu osobních vozidel (B), pro skupinu motocyklů (A) a přívěsných vozíků nad 3,5t (B96; BE) také. 

Pevně věříme, že i další podniky a společnosti připraví nějakou výhodu pro takto zasaženou společnost a solidárnost mezi lidmi ukončení karanténního opatření neskončí.

Abyste mohli tuto slevu využít, budeme potřebovat vědět, že jste opravdu byli jako OSVČ nebo zaměstnanec uzavřené společnosti bez plnohodnotných příjmů v období od 13.4 do 25.5.2020 nebo v převážné většině času z tohoto období.

Doufáme, že se vše co nejdříve a v poklidu vrátí do normálu...


https://www.facebook.com/autoskoladual.cz/