REFERENCE

Autoškola- je škola, kde se má člověk naučit řídit vozidla. Těm schopným je to jedno, kde si udělají řidičák. Mně velice málo schopné to není. Absolvovala jsem 3 autoškoly, kde jsem se naučila kromě jízdy po kruhovém objezdu ještě jezdit u Globusu kolem stromků na parkovišti. Řídit jsem se nenaučila, stálo to hodně peněz a strach z ježdění zůstal.

Teď jezdím sama, řízení mně baví a už nemám strach z jízdy a navíc si to užívám. Naučil mně to jediný člověk - ALAN v této autoškole. Schopného, klidného a trpělivého učitele nikde nenajdete. Díky němu, já nemehlo ŘÍDÍM. Všichni, kteří se to chcete naučit a nevěříte si, neváhejte a jděte s Alanem do toho. Alane DĚKUJI!!!

Milina

Profesionalita a přitom lidskost a vřícnost. Nikdo tady na vás není hrubý a vše vám i několikrát srozumitelně vysvětlí. Tato autoškola vás připraví nejen na zkoušky, ale také do běžného života. Doporučuji !!! 

Veronika

Určitě výborná volba pro začínající řidiče, osobně mám ty nejlepší zkušenosti, a Alan je prostě profesionál 👍, na svém místě, dokáže vše rozumně vysvětlit a předat své bohaté zkušenosti. Při dnešním provozu, je určitě důležitá volba autoškoly, myslím a jsem přesvědčen, že právě autoškola DUAL vám poskytne dobrý start do světa zodpovědných řidičů. 🚘 Takže za mne určitě, zcela jednoznačně doporučuji.

Roman

Skvělý přístup a vysvětlení techniky a hlavně letité zkušenosti s "velkým" autem. DOPORUČUJI 🔝👌

Fi Ku

Alan je profík na svém místě. V teorii i praxi. Dokáže vše srozumitelné vysvětlit a při jízdě tě naučí co máš dělat jakto máš dělat. Zkušenosti má na rozdávání. Vím to že své vlastní zkušenosti. Dokonale mě připravil na skupinu D. A proto vřele doporučuji tuto autoškolu jak pro začínající řidice tak i pro ty, kteří si chtějí rozšířit řidičák i své dovednosti.

Marek

Profesionální a lidský přístup. Trpělivost při vysvětlování techniky. Pan učitel Alan vždy vše v klidu vysvětlí. Určitě doporučuji :-)

Vendula