Ceník pro skupinu B

Základní kurz - KLASIK
Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Běžný kurz pro získání řidičského oprávnění v rozmezí daném Zákonem. Délka kurzu je 4 měsíce, je prováděn převážně na vozidle Škoda Fábia 1,2 HTP a Citroen C4 Picasso Grand 1,6 VTi.

9 800,- Kč

Základní kurz - STANDARD

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Standardní kurz nabízíme s mnoha bonusy. V balíčku je poskytnuto 30 hod. jízd a datové CD s výukovým materiálem zdarma. V tomto kurzu se dostanete s vozidlem také na jízdu mimo město a na dálnici, nejčastěji - Ostrava - Nový Jičín. 
Kurz je možné provádět jako individuální, délka kurzu je pak 2 měsíce, v současné době je délka trvání 3 měsíce a v případě rychlokurzu je doba celého kurzu 19 dnů. Kurz je prováděn na vozidlech Citroen C4 Picasso Grand 1,6 VTi a Citroen C4 Picasso 2,0 HDi.

10 500,- Kč

Základní kurz - KOMFORT

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Pokud se o nic dalšího starat nechcete, je tento kurz Vaší nejlepší volbou. Nadstandardní kurz má navýšen počet výcvikových jízd na 32 hodin. V tomto kurzu se dostanete s výcvikovým vozidlem také na dlouhou projížďku mimo obec a na dálniční úsek Ostrava - Hranice na Moravě po dálnici, pak sjezd a jízda směr Nový Jičín, Příbor, Ostrava pomocí směrových dopravních značení a navigace + doplňující výcvik před první zkouškou v rozsahu 2 vyučovacích hodin + doplňující výcvik 1x týdně v rozsahu 1 vyučovací hodiny až do vykonání úspěšné zkoušky nebo skončení zákonem stanovené lhůty pro získání ŘO. 
Samozřejmostí je výuková literatura (učebnice) a datové CD s učebním programem v ceně. Přístup k výuce i výcviku může být zcela individuální v závislosti na potřebách a možnostech žadatele i autoškoly. V tomto programu jsou již zahrnuty také veškeré poplatky za zkoušky Magistrátu města Ostravy. Délka kurzu záleží na vzájemné dohodě, kdy se snažíme Vám vyjít maximálním způsobem vstříc. Kurz je prováděn na vozidle Citroen C4 Picasso 2,0 HDi.

15 500,- Kč

Sleva u dvojice v programu STANDARD: 


- 500,- Kč na osobu

Sleva při současném zakoupení kurzu sk. A1, A2, A v programu Standard:


- 1 000,- Kč z ceny kurzu

Možnost splátek u všech programů


ANO

Příplatek za kurz s automatickou převodovkou: 


1 000,- Kč

Příplatek za individuální přístup a rychlokurz:      

Pro dvojici:        1 200,-Kč/osoba                                    

2 000,- Kč

Doplňující jízda:

Jízda s manuální převodovkou:                300,- Kč
Jízda s automatickou převodovkou:       320,- Kč