Ceník pro skupinu B

Základní kurz - KLASIK
Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Běžný kurz pro získání řidičského oprávnění vhodný  pro uchazeče se "zkušenostmi" s řízením osobního vozidla. Datové CD s učebním programem v ceně kurzu. Délka kurzu je 3 měsíce, je prováděn na vozidle Škoda Fábia 1,2.

8 200,- Kč

Základní kurz - STANDARD

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Standardní kurz nabízíme s mnoha bonusy, jako je například zvýšení počtu hodin  jízd na 30 hod. a učebnice + datové CD zdarma. V tomto kurzu se dostanete s vozidlem také na dlouhou jízdu mimo město a na dálnici - Ostrava - Nový Jičín. 
Kurz je možné provádět jako individuální, délka kurzu je pak 2 měsíce a je prováděn na vozidlech Citroen C4 Picasso Grand 1,6 VTi a Citroen C4 Picasso 2,0 HDi.

9 000,- Kč

Základní kurz - KOMFORT

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Nadstandardní kurz má navýšen počet výcvikových jízd na 32 hodin. V tomto kurzu se dostanete s výcvikovým vozidlem také na dlouhou projížďku mimo obec a na dálniční úsek Ostrava - Hranice na Moravě po dálnici, pak sjezd a jízda směr Nový Jičín, Příbor, Ostrava pomocí směrových dopravních značení a navigace + doplňující výcvik před první zkouškou v rozsahu 2 vyučovacích hodin + doplňující výcvik 1x týdně v rozsahu 1 vyučovací hodiny až do vykonání úspěšné zkoušky nebo skončení zákonem stanovené lhůty pro získání ŘO. 
Samozřejmostí je výuková literatura (učebnice) a datové CD s učebním programem v ceně. Přístup k výuce i výcviku může být zcela individuální v závislosti na potřebách a možnostech žadatele i autoškoly. V tomto programu jsou již zahrnuty také veškeré poplatky za zkoušky Magistrátu města Ostravy. Délka kurzu je individuální a záleží na vzájemné dohodě, kdy se snažíme Vám vyjít maximálním způsobem vstříc. Kurz je prováděn na vozidlech Citroen C4 Picasso Grand 1,6 VTi a 2,0 HDi.

15 000,- Kč

Sleva u dvojice v programu STANDARD: 


- 500,- Kč na osobu

Sleva při současném zakoupení kurzu sk. A1, A2, A v programu Standard:


- 1 000,- Kč z ceny kurzu

Možnost splátek u všech programů


0,- Kč

Příplatek za kurz s automatickou převodovkou: 


1 000,- Kč

Příplatek za individuální přístup a rychlokurz:      

Pro dvojici:        1 200,-Kč/osoba                                    

1 800,- Kč

Doplňující jízda:

Jízda s manuální převodovkou:                250,- Kč
Jízda s automatickou převodovkou:       280,- Kč