NABÍDKA KURZŮ, SLUŽEB a jejich CENÍK

Autoškola DUAL CZ je plátcem DPH.
Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH.


KURZY ŽADATELŮ O ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ


Kurzy v režimu L-17 pro mládež od 16 let a jejich mentory!

Rozděleno do dvou typů kurzů:

V základní ceně od: 16 800,-Kč


Kurzy skupin pro osobní vozidla, sk. B - také s automatickou převodovkou!

Rozděleno do několika typů kurzů:

V základní ceně od: 16 700,-Kč


Kurzy skupin pro motocykly: AM, A1, A2, A

Rozděleno do několika typů kurzů: 

V základní ceně od: 16 700,-Kč


Kurzy skupin pro vozidla s přívěsem BE

V základní ceně od: 7 500,-Kč


Vrácení řidičských průkazů skupin:
AM; A1; A2; A; Ba; B; B96; BE

TRVALE STAŽENO Z NABÍDKY


OSTATNÍ KURZY


Kurzy řízení vozidla nejen pro děti:

Kurz řízení vozidel nejen pro děti, které touží vyzkoušet si řízení vozidla s manuální nebo automatickou převodovkou.
Do tohoto zážitkového programu mohou nastoupit nejen děti od deseti let, ale je vhodný i pro ty, kteří uvažují
o autoškole, ale mají obavu, že jim to příliš nepůjde, v neposlední řadě i pro dospělé, kteří si chtějí řízení jen vyzkoušet. Kurz řízení je v délce jedné nebo dvou vyučovacích hodin a je prováděn výhradně na autocvičišti, kdy na začátku setkání dojde k seznámení s ovládáním vozidla a základnímu vedení vozidla, dále se budeme s automobilem pohybovat po autocvičišti, projíždět slalom a couvat. Rodiče během jízdy samozřejmě mohou být přítomni ve vozidlech. 

650,-Kč za vyučovací hodinu,
1 100,-Kč za dvě vyučovací hodiny

After Driving School:

Nová služba klientům, kteří u nás absolvovali základní kurz autoškoly. Snažíme se vás během autoškoly naučit vést vozidlo tak, abyste zvládli zkoušku a neměli potíže na silnicích po získání řidičského průkazu, ale ne vše je možné. Jízda u závěrečné zkoušky je naprosto odlišná od reality, se kterou se budete na sinicích potýkat. V tomto projektu v délce 10 výukových hodin vás naučíme pohybovat se na cestách tak, abyste se dokázali začlenit do provozu také rychlostně s ohledem nejen na vaše bezpečí, ale také s ohledem na bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. Zjistíte, co si můžete dovolit na silnicích, jak moc "šlápnout do pedálů", abyste zapadli do okolního provozu, ale stále se pohybovali bezpečně. Tento projekt vám velmi usnadní profesní nástup do reálného provozu. 

Cena kurzu je za 6 000,-Kč s vozidlem autoškoly nebo s vlastním vozidlem.


Kurz parkování a kondiční jízdy pro skupiny:

AM; A1; A2; A; Ba; B; B96; BE

DOČASNĚ STAŽENO Z NABÍDKY


Školení řidičů referentských vozidel:

Od 200,-Kč za osobu/hodinu, skupinové slevy.


Kurz profesního osvědčení učitele autoškol:

Příprava nových učitelů autoškol

V základní ceně od: 15 000,-Kč

Přijímáme poukazy Sodexo a Edenred.

Při platbě poukázkami těchto společností 
navyšuje Autoškola DUAL CZ s.r.o. po dohodě s klientem cenu za služby o 8%, 
které jsou poskytovatelem těchto služeb při vyúčtování staženy z uhrazené ceny. 
Omlouváme se a děkujeme za pochopení. 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!