Kondiční jízdy

Kondiční jízdy osobním vozidlem:

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Kurz v délce 6 vyučovacích hodin je zaměřen na ovládání vozidla v provozu, jízda připojovacími a odbočovacími pruhy. Po skončení kurzu je možná jízda ve vlastních vozidlech s lektorem pro plné pochopení řízení.

1 800,- Kč

Kondiční jízdy osobním vozidlem - kurz parkování:

Také s automatickou převodovkou!


Popis služby:
Kurz v délce 6 vyučovacích hodin ( 2x teorie, 4x praxe) je zaměřen na ovládání vozidla při parkování. Na učebně teoreticky probereme správné zvolení parkovací techniky, poté v provozu parkování příčné - předem i couváním, podélné na levé i pravé straně vozovky.  Po skončení kurzu je možná jízda ve vlastních vozidlech s lektorem pro plné pochopení parkovacích technik. 

2 600,- Kč

Kondiční jízdy s přívěsem s manuální převodovkou:


Popis služby:
Kurz v délce 6 vyučovacích hodin je zaměřen na ovládání vozidla v provozu, snadné zvládání jízdy se soupravou, couvání. Po skončení kurzu je možná jízda ve vlastních vozidlech s lektorem pro plné pochopení řízení. 

2 200,- Kč

Kondiční jízdy s motocyklem:


Popis služby:
Kurz v délce 6 vyučovacích hodin je zaměřen na ovládání vozidla v provozu, jízda připojovacími a odbočovacími pruhy, s lektorem v doprovodném vozidle v provozu městském i mimoměstském, taktéž je možnost využití plochy cvičiště.

2 800,- Kč

Cena za jednotlivé jízdy s osobním vozidlem s manuální převodovkou:

350,- Kč

Cena za jednotlivé jízdy s osobním vozidlem s automatickou převodovkou:

380,- Kč

Cena za jednotlivé jízdy s osobním vozidlem a přívěsem:

400,- Kč

Cena za jednotlivé jízdy s motocyklem:

Týká se jízd s lektorem v provozu s doprovodným vozidlem, na cvičišti samostatně 400,- Kč.

500,- Kč

Jízda s lektorem ve vlastních vozidlech:

200,- Kč