Ceník pro skupiny motocyklů

Základní kurz - KLASIK


Popis služby:

Běžný kurz pro získání řidičského oprávnění při rozšíření stávajícího řidičského oprávnění. Délka kurzu je 3 - 6 týdnů, odvíjí se od Vašeho stávajícího ŘO i od Vašich zkušeností a šikovnosti. Výcvik se provádí na vozidle Honda CB 600 F Hornet. 

9 500,- Kč

Základní kurz - STANDARD


Popis služby:

Kurz pro získání řidičského oprávnění při rozšíření stávajícího řidičského oprávnění. Ve standardním kurzu je možné se dostat s vozidlem mimo město a na dálniční úsek, v ceně je také učebnice a doplňující výcvik před první zkouškou v délce jedné vyučovací hodiny + možnost zapůjčení přilby, chráničů a rukavic. K zapůjčené přilbě je poskytnuta motorkářská kukla. Délka kurzu je 3 - 6 týdnů, odvíjí se od Vašeho stávajícího ŘO i od Vašich zkušeností a šikovnosti. Výcvik se provádí na vozidle Honda CB 600 F Hornet.

11 000,- Kč

Rozšíření skupiny A2/A (doplňovací zkouška):


Popis služby:

V ceně je jízda 1x45 minut pro odstranění zažitých návyků z běžného provozu. 
Jízdy se provádí na vozidle Honda CB 600 F Hornet.

3 000,- Kč

Cena u společného páru v programu STANDARD: 


19 000,- Kč

Sleva při použití vlastního motocyklu:

V kurzech je po dohodě možné využít vlastní motocykl se slevou za kurz. Zápis a schválení vozidla na Magistrátu města Ostravy je za správní poplatek 1 000,-Kč, sleva pak vychází na 1 000,-Kč za kurz.

- 1 000,- Kč z ceny kurzu

Možnost splátek u všech programů


0,- Kč

Doplňující jízda:

Týká se jízd s lektorem v provozu nebo na cvičišti.

380,- Kč

Kurzy jsou omezeny ročním obdobím, 
možnost zkoušek je ukončena měsícem říjnem.