Ceník pro skupinu B96, BE

Osobní automobil s přívěsem - doplňovací zkouška - B96 


Popis služby:

Rozšíření řidičského oprávnění spočívá v možnosti řídit soupravu vozidel do 4 250 kg, což je vhodné pro obytné přívěsy. V ceně je jízda 1x45 minut pro odstranění zažitých návyků z běžného provozu, dále na domluvě s lektorem. Kurz je prováděn na vozidle Citroen C4 Picasso 2,0 HDi s bržděným přívěsem.

2 500,- Kč

Osobní automobil s přívěsem - rozšíření ze skupiny B/BE


Popis služby:

Rozšíření řidičského oprávnění spočívá v možnosti řídit soupravu vozidel do 7 500 kg. Je vhodný pro dodávky s přívěsy. Kurz může být ukončen do 7mi dnů, většinou se pohybuje kolem 10 dnů. Kurz je prováděn na vozidle Citroen C4 Picasso 2,0 HDi
s bržděným přívěsem.

5 350,- Kč

Sleva u dvojice v kurzu BE: 


- 850,- Kč na osobu

Doplňující jízda s přívěsem: 

430,- Kč